Aktualizacja oferty Canal+ Polska 01 paź 2020

Upflix.pl
Jestem mordercą / Jestem mordercą
7.0
Na tropie tajemnic / In Search of...
5.9
Tylko do 31 sty 2021
Domino / Domino
4.4

Domino

Film2019
Pierwszy rok / The Freshmen
6.7

Pierwszy rok

Film2018
Wojna światów / War of the Worlds
6.3

Wojna światów

Serial2019
Egipt / Egypt
-

Egipt

Serial2007
Obsesja / Seizure
5.0

Obsesja

Serial2019

Zaplanowano usunięcie:

Z końcem października z oferty platformy zniknie prawie 50 tytułów. Akualna lista w naszej wyszukiwarce.

TytułTytułUsuwaneOcenaRok
Ace Ventura: Psi detektywAce Ventura: Pet Detective2020-10-316.91994
Ace Ventura: Zew naturyAce Ventura: When Nature Calls2020-10-316.41995
Amerykańska sielankaAmerican Pastoral2020-10-316.12016
Borsalino i spółkaBorsalino and Co.2020-10-316.41974
Cloverfield Lane 1010 Cloverfield Lane2020-10-317.22016
Czego życzy sobie kobietaA Little Something for Your Birthday2020-10-315.12017
CzekoladaChocolat2020-10-307.22000
Dobry agentThe Good Shepherd2020-10-316.72006
Domki na drzewieOnce Upon a Tree House2020-10-312016
Dzika gruszaAhlat agaci2020-10-318.02019
Flic StoryFlic Story2020-10-316.91975
GangGang2020-10-315.71977
GimnastyczkaShe Runs2020-10-316.72019
GniewRomans2020-10-315.32017
Głos w głowieThe Voice Over2020-10-318.62018
Instynkt matkiMothers' Instinct2020-10-316.32018
IntegracjaWho Talks2020-10-316.22019
Jill i Joy. Tajemniczy nieznajomyOnneli, Anneli ja salaperäinen muukalainen2020-10-315.52017
Kill Bill 2Kill Bill: Vol. 22020-10-317.92004
Kill BillKill Bill: Vol. 12020-10-317.92003
Kochanka z ManiliThe Manila Lover2020-10-316.82019
Liga niezwykłych dżentelmenówThe League of Extraordinary Gentlemen2020-10-315.82003
Małolaty u tatyDaddy Day Care2020-10-315.62003
Na drodzeNa drodze2020-10-316.92016
Naga NormandiaNormandie nue2020-10-315.82018
Nasze wymarzone wakacjeOur Happy Holiday2020-10-316.02018
Obcy na mojej kanapieObcy na mojej kanapie2020-10-316.92017
PajacKlovn2020-10-317.22010
PonettePonette2020-10-307.51996
Pracująca dziewczynaWorking Girl2020-10-316.81988
Przylądek strachuCape Fear2020-10-317.31991
Rysio Raper i Tajemnica PierścieniaRisto Räppääjä ja yöhaukka2020-10-314.22016
Rzeka życiaA River Runs Through It2020-10-317.21992
SprzymierzeniAllied2020-10-317.12016
StrachFear2020-10-316.31996
Tel Awiw w ogniuTel Aviv on Fire2020-10-316.82018
TessTess2020-10-317.31979
Tito i obcyTito e gli Alieni2020-10-315.22017
Trzech ludzi do zabiciaThree Men to Destroy2020-10-316.31980
TunelTunnel2020-10-316.82016
Uczciwy człowiekA Man of Integrity2020-10-317.02017
UłaskawienieUłaskawienie2020-10-316.52019
WinniThe Guilty2020-10-317.52018
Zadziwiający świat królikówThe Surprising World of Rabbits2020-10-312015
Zaginione cywilizacjeLost Treasures2020-11-012014
ZakochaniInlove2020-10-317.22018
Zatrute pióroQuills2020-10-317.42000
ÁgaÁga2020-10-317.42018
Śpiąca królewnaCapote percée2020-10-312017
Kill Bill 2 / Kill Bill: Vol. 2
7.9

Kill Bill 2

Film2004
Kill Bill / Kill Bill: Vol. 1
7.9

Kill Bill

Film2003
Małolaty u taty / Daddy Day Care
5.6
Czekolada / Chocolat
7.2

Czekolada

Film2000
Dobry agent / The Good Shepherd
6.7

Dobry agent

Film2006
Sprzymierzeni / Allied
7.1
Przylądek strachu / Cape Fear
7.3
Strach / Fear
6.3

Strach

Film1996
Tunel / Tunnel
6.8

Tunel

Film2016
Naga Normandia / Normandie nue
5.8
Tito i obcy / Tito e gli Alieni
5.2

Tito i obcy

Film2017
Winni / The Guilty
7.5

Winni

Film2018
Gniew / Romans
5.3

Gniew

Film2017
Uczciwy człowiek / A Man of Integrity
7.0
Ága / Ága
7.4

Ága

Film2018
Dzika grusza / Ahlat agaci
8.0

Dzika grusza

Film2019
Ułaskawienie / Ułaskawienie
6.5
Rzeka życia / A River Runs Through It
7.2

Rzeka życia

Film1992
Instynkt matki / Mothers' Instinct
6.3
Flic Story / Flic Story
6.9

Flic Story

Film1975
Tel Awiw w ogniu / Tel Aviv on Fire
6.8
Zatrute pióro / Quills
7.4
Gang / Gang
5.7

Gang

Film1977
Tess / Tess
7.3

Tess

Film1979
Głos w głowie / The Voice Over
8.6
Zakochani / Inlove
7.1

Zakochani

Film2018
Na drodze / Na drodze
6.6

Na drodze

Film2016
Gimnastyczka / She Runs
6.7

Gimnastyczka

Film2019
Kochanka z Manili / The Manila Lover
6.9
Integracja / Who Talks
5.9

Integracja

Film2019
Pajac / Klovn
7.2

Pajac

Film2010
Domki na drzewie / Once Upon a Tree House
-
Ponette / Ponette
7.5

Ponette

Film1996
pokaż więcej