Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Beckham, Nikt i inne nowości w Netflix Polska – lista zmian w katalogu

Opublikowano

Upflix.pl

Dodane tytuły:

TytułTytułOcenaRok
Beckham [4 odcinki] [+ audio, + napisy]Beckham [4 odcinki] [+ audio, + napisy]2023
Klucze do serca [+ napisy]Keys to the Heart [+ napisy]2023
Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności [+ audio, + napisy]Spirit Untamed [+ audio, + napisy]5.72021
Nikt [+ audio, + napisy]Nobody [+ audio, + napisy]7.42021
Pojedynek nad przepaścią [+ audio, + napisy]Facing North [+ audio, + napisy]2022

Nowe odcinki:

TytułTytułRok
Diabelski plan [5 odcinków] [+ audio, + napisy]The Devil's Plan [5 odcinków] [+ audio, + napisy]2023
Beckham / Beckham

Beckham

Serial · 2023 · 8.1
Klucze do serca / Keys to the Heart

Klucze do serca

Film · 2023 · 6.5
Nikt / Nobody

Nikt

Film · 2021 · 7.4
Pojedynek nad przepaścią / Facing North

Pojedynek nad przepaścią

Film · 2022 · 6.7
Diabelski plan / The Devil's Plan

Diabelski plan

Serial · 2023 · 7.6

Uzupełnione tłumaczenia:

TytułTytułOcenaRok
Spider-Man: Bez drogi do domu [+ napisy]Spider-Man: No Way Home [+ napisy]8.22021

Zaplanowano usunięcie:

Data prezentowana w poniższej tabeli pochodzi z danych udostępnianych przez platformę i oznacza ona ostatni dzień obowiązywania licencji dla tytułu w momencie publikacji artykułu. Zazwyczaj po tym terminie tytuły zostają usunięte z oferty, jednak zdarzają się sytuacje, w któych platformy odnawiają licencje od razu, lub po pewnym czasie. Więcej informacji.
TytułTytułKoniec licencjiOcenaRok
Big LoveBig Love2023-10-105.32012
Bitwa pod WiedniemSeptember Eleven 16832023-10-104.32012
Generał NilGenerał Nil2023-10-106.92009
Jeż JerzyJeż Jerzy2023-10-104.52011
Kamienie na szaniecKamienie na szaniec2023-10-106.22014
PokłosiePokłosie2023-10-107.32012
RóżaRóża2023-10-107.62011
Wojna żeńsko-męskaWojna żeńsko-męska2023-10-102011
Big Love / Big Love

Big Love

Film · 2012 · 5.1
Bitwa pod Wiedniem / September Eleven 1683

Bitwa pod Wiedniem

Film · 2012 · 4.4
Generał Nil / Generał Nil

Generał Nil

Film · 2009 · 6.9
Jeż Jerzy / Jeż Jerzy

Jeż Jerzy

Film · 2011 · 4.5
Kamienie na szaniec / Kamienie na szaniec

Kamienie na szaniec

Film · 2014 · 6.2
Pokłosie / Pokłosie

Pokłosie

Film · 2012 · 7.3
Róża / Róża

Róża

Film · 2011 · 7.6
Wojna żeńsko-męska / Wojna żeńsko-męska

Wojna żeńsko-męska

Film · 2011 · 2.9

Komentarze (0)

Nie ma jeszcze komentarzy.

Zasady komentowania