Co do usunięcia z Canal+ 31 paź 2020

Upflix.pl

Zaplanowano usunięcie:

Z końcem listopada z Canal+ zniknie ponad 50 tytułów, poniżej ich kompletna lista. Wśród nich filmy, na które szczególnie warto zwrócić uwagę, m.in. na Utalentowany pan Ripley, Arizona Junior, The Square. Stale aktualne informacje o usuwanych tytułach we wszystkich platformach w naszej wyszukiwarce.

TytułTytułUsuwaneOcenaRok
AfterAfter2020-11-305.62019
Anna tysiąca dniAnne of the Thousand Days2020-11-307.41969
Arizona JuniorRaising Arizona2020-11-307.31987
Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaruAsterix: The Secret of the Magic Potion2020-11-306.92018
Biali rycerzeThe White Knights2020-11-306.02016
Brigitte Bardot, obrończyni zwierzątBrigitte Bardot, le serment fait aux animaux2020-11-302019
Bycie offline - nowy luksusOffline Is the New Luxury2020-11-302018
DonbasDonbass2020-11-306.42018
Droga do przebaczeniaReservation Road2020-11-306.82007
Ella Brennan - cesarzowa kuchniElla Brennan - cesarzowa kuchni2020-11-302016
Etgar Keret. Oparte na prawdziwej historiiEtgar Keret: Based on a True Story2020-11-308.22017
Garfield 2Garfield: A Tail of Two Kitties2020-11-305.62006
GarfieldGarfield2020-11-305.02004
Happy EndHappy End2020-11-306.52017
HindenburgThe Hindenburg2020-11-306.31975
Ja, pedofilJa, pedofil2020-11-302015
K2K22020-11-306.21991
Krytyczne 24 godzinyMegafault2020-11-303.12009
KurskKursk2020-11-306.82018
Laos z góryLaos from Above2020-11-302018
Legendarna Simone VeilLegendarna Simone Veil2020-11-302017
Magiczne noceNotti magiche2020-11-306.12018
Maria, królowa SzkotówMary, Queen of Scots2020-11-307.21971
Marsjańska misja łazika CuriosityVoyage of Curiosity2020-11-302017
Martwy policjantOfficer down2020-11-305.62013
Miłość w Mieście OgrodówMiłość w Mieście Ogrodów2020-11-303.72018
Mroczna tajemnica KościołaDark Secret2020-11-302017
Najdziwniejsze stwory z Morza PołudniowochińskiegoNajdziwniejsze stwory z Morza Południowochińskiego2020-11-302016
Naoczny świadekEyewitness2020-11-306.01981
Niespodziewany ślubHow I Married My High School Crush2020-11-305.42007
NiknięcieVerdwijnen2020-11-306.62017
Nurkowanie z rekinamiNurkowanie z rekinami2020-11-302017
OniLoro2020-11-306.52019
Paranormal Activity: Inny wymiarParanormal Activity: The Ghost Dimension2020-11-304.62015
Peter Handke – las o zmrokuPeter Handke: In the Woods, Might Be Late2020-11-306.92016
PetraPetra2020-11-306.72018
Prawdziwe oblicze CharliegoThe Truth About Charlie2020-11-304.82002
Przykładny obywatelHard Powder2020-11-306.22019
Red Rock WestRed Rock West2020-11-307.01993
Serce nie sługaSomeone Like You2020-11-306.22001
SiostryThe Sisterhood2020-11-305.52019
Spongebob: na suchym lądzieThe SpongeBob Movie: Sponge Out of Water2020-11-306.02015
Szalona odwagaCourage Under Fire2020-11-306.61996
The SquareThe Square2020-11-307.12017
Trzęsienie ziemiEarthquake2020-11-306.01974
Tuż po weseluAfter the Wedding2020-11-306.32019
Utalentowany pan RipleyThe Talented Mr. Ripley2020-11-307.41999
Uwiedzenie Joe TynanaThe Seduction of Joe Tynan2020-11-306.01979
W pułapce myśliwegoThe Bird Catcher2020-11-306.42019
Wietnam z góryWietnam z góry2020-11-302018
WymarzonyPupille2020-11-307.12018
Wystrzałowe dziewczynyBad Girls2020-11-305.41994
Węgierska robota The Whiskey Bandit2020-11-307.32017
Zatańcz ze mnąShall We Dance?2020-11-306.22004
Świat z góryThe World from Above2020-11-309.22012
Życie mniej zwyczajneA Life Less Ordinary2020-11-306.41997
Biali rycerze / The White Knights
6.0
Garfield 2 / Garfield: A Tail of Two Kitties
5.6

Garfield 2

Film2006
Garfield / Garfield
5.0

Garfield

Film2004
Arizona Junior / Raising Arizona
7.3
Szalona odwaga / Courage Under Fire
6.6
Tylko do 21 sty 2021
Happy End / Happy End
6.5

Happy End

Film2017
Tylko do 03 lut 2021
The Square / The Square
7.1

The Square

Film2017
Zatańcz ze mną / Shall We Dance?
6.2
Serce nie sługa / Someone Like You
6.2
Oni / Loro
6.5

Oni

Film2019
Tylko do 04 lut 2021
Donbas / Donbass
6.4

Donbas

Film2018
Ja, pedofil / Ja, pedofil
-

Ja, pedofil

Film2015
Węgierska robota / The Whiskey Bandit
7.3
Wietnam z góry / Wietnam z góry
-
Kursk / Kursk
6.8

Kursk

Film2018
Martwy policjant / Officer down
5.6
Niknięcie / Verdwijnen
6.6

Niknięcie

Film2017
After / After
5.5

After

Film2019
Wymarzony / Pupille
7.1

Wymarzony

Film2018
Petra / Petra
6.7

Petra

Film2018
Tuż po weselu / After the Wedding
6.3
Red Rock West / Red Rock West
7.0
Siostry / The Sisterhood
5.5

Siostry

Film2019
Anna tysiąca dni / Anne of the Thousand Days
7.4
Hindenburg / The Hindenburg
6.3

Hindenburg

Film1975
Trzęsienie ziemi / Earthquake
6.0
Naoczny świadek / Eyewitness
6.0
Magiczne noce / Notti magiche
6.1
K2 / K2
6.2

K2

Film1991
Tylko do 31 sty 2021
Świat z góry / The World from Above
9.2

Świat z góry

Serial2012
Laos z góry / Laos from Above
-

Laos z góry

Serial2018
pokaż więcej