Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Czerwona nota i inne produkcje Netflixa | Materiały promocyjne 22 paź 2021

Mateusz Szczepański

Netflix pokazał kolejny zwiastun filmu Czerwona nota, zapowiedź dokumentu Opowieści pokolenia z papieżem Franciszkiem oraz pierwszy teaser serialu animowanego Psy w kosmosie. Zapraszamy do oglądania!


Nowa zapowiedź Czerwonej noty

FCObuDJXoAMpHkV

Czerwona nota to najdroższy film Netflixa, który pojawi się na platformie już 12 listopada. Platforma pokazała nową zapowiedź, którą sprawdzicie poniżej. W obsadzie znaleźli się m.in. Dwayne Johnson, Ryan ReynoldsGal Gadot. Poprzedni zwiastun znajdziecie tutaj.

Genialny śledczy kontra oszuści wszech czasów. Wystawiana przez Interpol czerwona nota to globalny list gończy za najbardziej poszukiwanymi przestępcami na świecie. Jednak gdy ryzykowny napad sprawia, że krzyżują się ścieżki najlepszego behawiorysty z FBI i dwójki rywalizujących ze sobą przestępców, trudno przewidzieć, co się wydarzy.

Czerwona nota | Oficjalny zwiastun | Netflix


Opowieści pokolenia z papieżem Franciszkiem na teaserze

AAAABaROse8s-7fx-rIyOvxgp-Dev1NzyFNyFwIaCjdBLqz7zp37nqpYpgUTqFl7QdscHo3FOrLx6051zzHytNzSxafUacEk

Netflix pokazał pierwszy teaser serialu dokumentalnego Opowieści pokolenia z papieżem Franciszkiem, w którym wystąpią m.in. Franciszek oraz Martin Scorsese. Niestety, na chwilę obecną zapowiedź jest dostępna jedynie w oryginalnej wersji językowej, a data premiery nie została ujawniona.

W tym serialu dokumentalnym o starszym pokoleniu osoby powyżej 70. roku życia z całego świata, w tym papież Franciszek, dzielą się swoimi historiami z młodymi filmowcami.

Stories Of A Generation | Official Teaser | Netflix


Netflix pokazuje Psy w kosmosie

DogsinSpace_Season1_Episode1_00_12_04_15

Psy w kosmosie to nowy serial animowany Netflixa, którego twórcą jest Jeremiah Cortez, który razem z Adamem Henrym jest też producentem wykonawczym. Serial został wyprodukowany we współpracy z Atomic Cartoons. Z okazji ogłoszenia daty premiery (18 listopada), platforma pokazała pierwszą zapowiedź, która w polskiej wersji czeka na Was tutaj.

W niedalekiej przyszłości naukowcy wysyłają flotę genetycznie zmodyfikowanych psów na poszukiwanie nowej planety, na której mogliby się osiedlić Ziemianie. To kosmiczna zabawa w aportowanie, bo czworonogi muszą znaleźć miejsce, które uratuje ludzkość i — co ważniejsze — pozwoli im wrócić do najbliższych.

Dogs in Space Trailer


źródło plakatu: Twitter, Netflix

pokaż więcej