Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

GLORY oraz Viaplay ogłaszają partnerstwo na polskim rynku 17 sie 2022

Mateusz Szczepański

Glory 81

GLORY, największa na świecie organizacja kickboxingu, oraz serwis streamingowy Viaplay uzgodniły warunki partnerstwa w Polsce. Wieloletnia umowa obejmuje transmisje wszystkich walk organizowanych przez GLORY, co oznacza, że fani kickboxingu w Polsce będą mogli oglądać na żywo wszystkie wydarzenia GLORY na platformie Viaplay. Pierwszym z nich będzie gala GLORY 81, która odbędzie się już w najbliższą sobotę, 20 sierpnia, w Düsseldorfie.

Podczas GLORY 81 odbędzie się osiem walk, a wydarzeniem wieczoru będzie starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Jamalem Ben SaddikiemBenjaminem Adegbuyi.

Wosik vs Naoki

Jon Martone, Executive Vice President of Marketing and Digital w GLORY:

"Polska jest dla nas ważnym rynkiem, dlatego bardzo cieszymy się na współpracę z Viaplay, by rozwijać kickboxing w regionie. Sztuki walki są bardzo ważnym elementem kultury sportu w Polsce i jesteśmy pewni, że partnerstwo z Viaplay wyniesie naszą dyscyplinę na nowe wyżyny."

Peter Nørrelund, Viaplay Group Chief Sports Officer:

"GLORY kickboxing jest fantastycznym uzupełnieniem praw sportowych Viaplay w Polsce. Jesteśmy zachwyceni, że możemy zaoferować naszym subskrybentom transmisje tych ekscytujących wydarzeń. GLORY gromadzi wielu zawodników najwyższej klasy, a jakość ich walk pozostaje na światowym poziomie. Nie możemy doczekać się współpracy z GLORY, rozpoczynając od gali GLORY 81, którą widzowie będą mogli obejrzeć na żywo, na platformie Viaplay, już 20 sierpnia."


źródło: informacja prasowa

pokaż więcej