Hunters | Nowy zwiastun dla dorosłych od Prime Video 13 lut 2020

Mateusz

Amazon Prime Video opublikował kolejną zapowiedź serialu Hunters opowiadającego o polowaniu na nazistów w Nowym Jorku w 1977 roku autorstwa Jordana Peel'a.

OSTRZEŻENIE: ten zwiastun zawiera przemoc i przekleństwa ze strony drużyny łowców nazistów, którzy dokonują krwawej i zarazem sprawiedliwej zemsty. Zdecydowanie nie oglądaj tego na swoim stanowisku pracy.

Hunters – Official Red Band Trailer I Prime Video

Poprzednie materiały wideo dostępne sa w naszym serwisie: zwiastun 1, zwiastun 2, zwiastun z SuperBowl. Premiera serialu na platformie Prime Video już w przyszły piątek, 21 lutego.

Zobacz także

Czerwcowe premiery na Netflix | Lista oficjalna

Czerwcowe premiery na Netflix | Lista oficjalna

Czerwcowe nowości na Netflix to przede wszystkim serial oryginalny polskiej produkcji pt. W głębi lasu. Poznamy też kolejną odsłonę przygód Antoniego Porowskiego i jego ekipy w Poradach Różowej Brygady: Sezon 5. Na Netflix pojawią się także takie nowości jak: Narodziny gwiazdy, Zimna wojna czy Złodziejaszki. Czerwcowe debiuty poprzedzi jednak majowa premiera Córki Boga. #Dark #Flash #NarodzinyGwiazdy #Zlodziejaszki #zimnaWojna #WGlebiLasu #PoradyRozowejBrygady #upflixtrailers

27 maj 2020
Co nowego w Netflix Polska

Co nowego w Netflix Polska

3 tytuły dodane, 1 tytuł zostanie usunięty

27 maj 2020