Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Lista nowości i usuwanych tytułów w Polsat Box Go 03 lip 2023

Upflix.pl
Tylko do 01 sie 2024
Hotel Transylwania / Hotel Transylvania
7.0
To tylko seks / Friends with Benefits
6.5
Helikopter w ogniu / Black Hawk Down
7.7
Elizjum / Elysium
6.6

Elizjum

Film2013
Tylko do 01 sie 2024
Tylko do 01 sie 2024
Teściowie / Schwägereltern
-

Teściowie

Film2015
Tylko do 31 lip 2024
Roving Woman / Roving Woman
6.1

Roving Woman

Film2022
Po prostu żyj / Wildflower
6.8
Czarny demon / The Black Demon
3.8

Czarny demon

Film2023
Tylko do 31 lip 2024
Powiedz to inaczej / In Other Words
5.7
Złoty interes / Spinning Gold
5.9
Prawdziwe kłamstwa / True Lies
5.2

Zaplanowano usunięcie:

Data prezentowana w poniższej tabeli pochodzi z danych udostępnianych przez platformę i oznacza ona ostatni dzień obowiązywania licencji dla tytułu w momencie publikacji artykułu. Zazwyczaj po tym terminie tytuły zostają usunięte z oferty, jednak zdarzają się sytuacje, w któych platformy odnawiają licencje od razu, lub po pewnym czasie. Więcej informacji.
TytułTytułKoniec licencjiOcenaRokCena
45 lat45 Years2023-07-317.12015
AlojzyAloys2023-07-316.32016
Berlin CallingBerlin Calling2023-07-317.22008
Bez pamięciMemory2023-08-035.720227,00 zł
Brzydka prawdaThe Ugly Truth2023-07-316.62009
Butterfly KissesButterfly Kisses2023-07-316.42017
Czarodziejska góraThe Magic Mountain2023-07-316.32015
Dziewczyna, która została królemThe Girl King2023-07-315.82015
GreenlandGreenland2023-07-316.42020
H.H. Holmes: Pierwszy amerykański seryjny mordercaH.H. Holmes: America's first serial killer2023-07-316.32004
ImigranciDheepan2023-07-317.22015
Jeździec wielorybówWhale Rider2023-07-317.52002
JoannaJoanna2023-07-312013
John Wick 2John Wick: Chapter 22023-07-317.32017
John Wick 3John Wick: Chapter 3 – Parabellum2023-07-317.42019
John WickJohn Wick2023-07-317.32014
KlanThe Clan2023-07-316.92015
KoatiKoati2023-07-312021
Kraina smokówDragon Rider2023-07-315.82020
Lapońska odysejaNapapiirin sankarit2023-07-316.82012
Leonard Cohen: I’m Your ManLeonard Cohen: I’m Your Man2023-07-316.82005
Martwy farciarzWaking Ned2023-07-317.31998
MałpeczkiShe Monkeys2023-07-315.52011
MoonfallMoonfall2023-07-315.12022
Mroczna wieżaThe Dark Tower2023-07-315.62017
NastolatkiGirls Lost2023-07-316.02015
NiewidzialnaSee for Me5.82022
Poufne lekcje perskiegoPersian Lessons7.42020
ProtegowanaThe Protégé2023-07-316.12021
Pszczółka Maja: Mały wielki skarbMaya the Bee 3: The Golden Orb2023-07-312021
Resident Evil: PotępienieResident Evil: Damnation2023-07-316.42012
SabrinaSabrina2023-08-036.319955,00 zł
StrażniczkaA Vigilante2023-07-315.72019
Take This WaltzTake This Waltz2023-07-316.52011
TancerkaLa Danseuse2023-07-316.52016
TancerzThe Dancer Upstairs2023-07-316.92002
TannaTanna2023-07-316.92015
Taxi TeheranTaxi2023-07-317.32015
Troll: niezwykła opowieśćTroll: The Tale of a Tail2023-07-312018
UrwisTrouble2023-07-315.82019
Uwaga! Mr. BakerBeware of Mr. Baker2023-07-317.62012
VictoriaVictoria2023-07-317.62015
Wyspa kukurydzySimindis Kundzuli2023-07-317.52014
Wyznania gejszyMemoirs of a Geisha2023-07-317.32005
Z dalekaDesde allá2023-07-316.62016
Łowca czarownicThe Last Witch Hunter2023-07-315.92015
Brzydka prawda / The Ugly Truth
6.6
Łowca czarownic / The Last Witch Hunter
5.9
Berlin Calling / Berlin Calling
7.2
45 lat / 45 Years
7.1

45 lat

Film2015
Alojzy / Aloys
6.3

Alojzy

Film2016
Tylko do 31 lip 2024
Mroczna wieża / The Dark Tower
5.6
John Wick / John Wick
7.3

John Wick

Film2014
John Wick 2 / John Wick: Chapter 2
7.3

John Wick 2

Film2017
Nastolatki / Girls Lost
6.0

Nastolatki

Film2015
John Wick 3 / John Wick: Chapter 3 – Parabellum
7.4

John Wick 3

Film2019
Taxi Teheran / Taxi
7.3

Taxi Teheran

Film2015
Sabrina / Sabrina
6.3

Sabrina

Film1995
Tylko do 31 lip 2024
Strażniczka / A Vigilante
5.7

Strażniczka

Film2019
Wyznania gejszy / Memoirs of a Geisha
7.3
Tylko do 31 lip 2024
Urwis / Trouble
5.8

Urwis

Film2019
Imigranci / Dheepan
7.2

Imigranci

Film2015
Lapońska odyseja / Napapiirin sankarit
6.8
Małpeczki / She Monkeys
5.5

Małpeczki

Film2011
Take This Waltz / Take This Waltz
6.5
Uwaga! Mr. Baker / Beware of Mr. Baker
7.6
Butterfly Kisses / Butterfly Kisses
6.3
Klan / The Clan
6.9

Klan

Film2015
Martwy farciarz / Waking Ned
7.3
Tancerz / The Dancer Upstairs
6.8

Tancerz

Film2002
Z daleka / Desde allá
6.6

Z daleka

Film2016
Greenland / Greenland
6.4

Greenland

Film2020
Tanna / Tanna
6.9

Tanna

Film2015
Victoria / Victoria
7.6

Victoria

Film2015
Joanna / Joanna
6.9

Joanna

Film2013
Tancerka / La Danseuse
6.5

Tancerka

Film2016
Wyspa kukurydzy / Simindis Kundzuli
7.5
Kraina smoków / Dragon Rider
5.8
Protegowana / The Protégé
6.1

Protegowana

Film2021
Moonfall / Moonfall
5.1

Moonfall

Film2022
Niewidzialna / See for Me
5.8

Niewidzialna

Film2022
Koati / Koati
5.7

Koati

Film2021
Bez pamięci / Memory
5.7

Bez pamięci

Film2022