Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Netflix Polska – dzisiejsze nowości i aktualizacja listy tytułów do usunięcia na koniec roku – 85 tytułów 25 gru 2021

Upflix.pl

Dodane tytuły:

TytułTytułRok
Angielski punk [+ napisy]British Rock [+ napisy]1979
Arberia [+ napisy]Arberia [+ napisy]2019
Godziny ciszy [+ napisy]Silent Hours [+ napisy]2020
Jimmy Carr: His Dark Material [+ napisy]Jimmy Carr: His Dark Material [+ napisy]2021
Jimmy Jones [+ napisy]Jimmy Jones [+ napisy]2018
Opowieści pokolenia z papieżem Franciszkiem [4 odcinki] [+ audio, + napisy]Stories of a Generation - with Pope Francis [4 odcinki] [+ audio, + napisy]2021
Piekło singli [4 odcinki] [+ napisy]Single's Inferno [4 odcinki] [+ napisy]2021
Proszę pozostać na linii [+ napisy]Please Hold The Line [+ napisy]2020
Ydre: Codzienność w krainie olbrzymów [+ napisy]Giants And The Morning After [+ napisy]2018

Nowe odcinki:

TytułTytułOcenaRok
Córka innej matki [8 odcinków] [+ napisy]Daughter From Another Mother [8 odcinków] [+ napisy]7.42021
Inspektor Koo [2 odcinki] [+ napisy]Inspector Koo [2 odcinki] [+ napisy]2021
Córka innej matki / Daughter From Another Mother
7.4
Inspektor Koo / Inspector Koo
7.1

Inspektor Koo

Serial2021

Zaplanowano usunięcie:

TytułTytułUsuwaneOcenaRok
Agenci bardzo specjalniWhite Chicks2021-12-305.62004
Armie MarsaCrimson Force2021-12-313.12005
AutoheadAutohead2021-12-312016
BatmanBatman2021-12-317.51989
Batman – PoczątekBatman Begins2021-12-318.12005
Bez smyczyHall Pass2021-12-305.92011
Bridget Jones 3Bridget Jones's Baby2021-12-316.52016
Był sobie chłopiecAbout a Boy2021-12-317.12002
Cała prawda o alkoholuThe Truth About Alcohol2021-12-312016
Charlie i fabryka czekoladyCharlie and the Chocolate Factory2021-12-306.82005
Contagion – Epidemia strachuContagion2021-12-316.62011
Crimson Peak. Wzgórze KrwiCrimson Peak2021-12-316.52015
Człowiek ze staliMan of Steel2021-12-306.92013
Duchy moich byłychGhosts of Girlfriends Past2021-12-316.02009
Dwa tygodnie na miłośćTwo Weeks Notice2021-12-306.32002
E.T.E.T. the Extra-Terrestrial2021-12-317.81982
Ekspres polarnyThe Polar Express2021-12-306.62004
ElfElf2021-12-306.92003
EpidemiaOutbreak2021-12-316.61995
EuroTripEuroTrip2021-12-316.72004
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźćFantastic Beasts and Where to Find Them2021-12-317.32016
FocusFocus2021-12-316.62015
GrawitacjaGravity2021-12-307.52013
Historia KopciuszkaA Cinderella Story2021-12-315.92004
Hotel TransylwaniaHotel Transylvania2021-12-317.12012
IncepcjaInception2021-12-308.72010
Jestem legendąI Am Legend2021-12-307.32007
Julie i JuliaJulie & Julia2021-12-316.92009
Jupiter: IntronizacjaJupiter Ascending2021-12-315.32015
K-9: Prywatny detektywK-9: P.I.2021-12-315.82002
Kiedy gasną światłaLights Out2021-12-316.32016
Kocha, lubi, szanujeCrazy, Stupid, Love.2021-12-307.42011
Kosmiczny meczSpace Jam2021-12-316.51996
Kryptonim U.N.C.L.E.The Man from U.N.C.L.E.2021-12-317.32015
Mad Max: Na drodze gniewuMad Max: Fury Road2021-12-318.12015
Matrix ReaktywacjaThe Matrix Reloaded2021-12-307.22003
Matrix RewolucjeThe Matrix Revolutions2021-12-306.82003
MatrixThe Matrix2021-12-308.31999
MillerowieWe're the Millers2021-12-307.02013
Miss agent 2: Uzbrojona i uroczaMiss Congeniality 2: Armed and Fabulous2021-12-315.52005
Między słowamiLost in Translation2021-12-317.72003
Mr. PigMr. Pig2021-12-305.82016
Mroczne cienieDark Shadows2021-12-306.42012
Mroczny Rycerz powstajeThe Dark Knight Rises2021-12-318.32012
Mroczny RycerzThe Dark Knight2021-12-318.82008
My Little Pony - Equestria Girls: Zapomniana przyjaźńMy Little Pony: Equestria Girls - Forgotten Friendship2021-12-317.32018
My Little Pony Equestria Girls: Rollercoaster przyjaźniMy Little Pony Equestria Girls: Rollercoaster of Friendship2021-12-312018
Na skraju jutraEdge of Tomorrow2021-12-317.82014
Naga bombaThe Nude Bomb2021-12-315.11980
Niekończąca się miłośćEndless Love2021-12-315.01981
NorbitNorbit2021-12-314.12007
Obecność 2The Conjuring 22021-12-317.32016
ObecnośćThe Conjuring2021-12-317.52013
Ocean's Eleven: Ryzykowna graOcean's Eleven2021-12-317.72001
Operacja ArgoArgo2021-12-317.62012
Pacific RimPacific Rim2021-12-306.82013
PamiętnikThe Notebook2021-12-307.92004
Pieniądze albo miłośćFor Love or Money2021-12-316.21993
Podróż na Tajemniczą WyspęJourney 2: The Mysterious Island2021-12-305.92012
Przyczajony tygrys, ukryty smokCrouching Tiger, Hidden Dragon2021-12-317.82000
Rzeka tajemnicMystic River2021-12-317.92003
Scooby DooScooby-Doo2021-12-305.32002
Scooby-Doo 2: Potwory na gigancieScooby-Doo 2: Monsters Unleashed2021-12-305.42004
SekretarkaSecretary2021-12-316.92002
Seks w wielkim mieście 2Sex and the City 22021-12-305.12010
Sherlock HolmesSherlock Holmes2021-12-317.72009
Sherlock Holmes: Gra cieniSherlock Holmes: A Game of Shadows2021-12-317.52011
SiedemSe7en2021-12-308.51995
Skazani na ShawshankThe Shawshank Redemption2021-12-319.31994
Słaby punktFracture2021-12-317.42007
SnajperAmerican Sniper2021-12-317.32014
Starcie tytanówClash of the Titans2021-12-306.02010
SupermanSuperman2021-12-317.21978
Superman: PowrótSuperman Returns2021-12-305.92006
SzczęściarzThe Lucky One2021-12-306.82012
Tamte dni, tamte noceCall Me by Your Name2021-12-307.92017
The Walk. Sięgając chmurThe Walk2021-12-317.32015
TrojaTroy2021-12-317.32004
Tupot małych stópHappy Feet2021-12-306.42006
TurboTurbo2021-12-316.42013
V jak VendettaV for Vendetta2021-12-318.02006
W chmurachUp in the Air2021-12-317.42009
W samym sercu morzaIn the Heart of the Sea2021-12-316.92015
Wielki GatsbyThe Great Gatsby2021-12-307.22013
Wielki MikeThe Blind Side2021-12-307.72009
Władca Pierścieni: Drużyna PierścieniaThe Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring2021-12-308.62001
Z ust do ustRumor Has It...2021-12-305.82005
Zielona LatarniaGreen Lantern2021-12-305.52011
ZodiakZodiac2021-12-317.72007
3003002021-12-317.62006
Mroczne cienie / Dark Shadows
6.4
Słaby punkt / Fracture
7.4

Słaby punkt

Film2007
Szczęściarz / The Lucky One
6.8
Wielki Gatsby / The Great Gatsby
7.2
Z ust do ust / Rumor Has It...
5.8

Z ust do ust

Film2005
Pacific Rim / Pacific Rim
6.8

Pacific Rim

Film2013
Człowiek ze stali / Man of Steel
6.9
Millerowie / We're the Millers
7.0

Millerowie

Film2013
Bez smyczy / Hall Pass
5.9

Bez smyczy

Film2011
Grawitacja / Gravity
7.5

Grawitacja

Film2013
Obecność / The Conjuring
7.5

Obecność

Film2013
Operacja Argo / Argo
7.6
Zielona Latarnia / Green Lantern
5.5
V jak Vendetta / V for Vendetta
8.0
Matrix Rewolucje / The Matrix Revolutions
6.8
Matrix Reaktywacja / The Matrix Reloaded
7.2
Matrix / The Matrix
8.3

Matrix

Film1999
Incepcja / Inception
8.7

Incepcja

Film2010
Sherlock Holmes / Sherlock Holmes
7.7
Ekspres polarny / The Polar Express
6.6
EuroTrip / EuroTrip
6.7

EuroTrip

Film2004
Starcie tytanów / Clash of the Titans
6.0
Wielki Mike / The Blind Side
7.7

Wielki Mike

Film2009
Mroczny Rycerz / The Dark Knight
8.8
Jestem legendą / I Am Legend
7.3
Troja / Troy
7.3

Troja

Film2004
Superman: Powrót / Superman Returns
5.9
Elf / Elf
6.9

Elf

Film2003
Scooby Doo / Scooby-Doo
5.3

Scooby Doo

Film2002
Pamiętnik / The Notebook
7.9

Pamiętnik

Film2004
Siedem / Se7en
8.5

Siedem

Film1995
Julie i Julia / Julie & Julia
6.9
E.T. / E.T. the Extra-Terrestrial
7.8

E.T.

Film1982
2022-06-01 09:01
Mr. Pig / Mr. Pig
5.8

Mr. Pig

Film2016
Autohead / Autohead
5.9

Autohead

Film2016
Między słowami / Lost in Translation
7.7
wkrótce
W chmurach / Up in the Air
7.4

W chmurach

Film2009
Hotel Transylwania / Hotel Transylvania
7.1
Bridget Jones 3 / Bridget Jones's Baby
6.5
Norbit / Norbit
4.1

Norbit

Film2007
Na skraju jutra / Edge of Tomorrow
7.8
Turbo / Turbo
6.4

Turbo

Film2013
300 / 300
7.6

300

Film2006
Rzeka tajemnic / Mystic River
7.9
Batman / Batman
7.5

Batman

Film1989
Zodiak / Zodiac
7.7

Zodiak

Film2007
Kosmiczny mecz / Space Jam
6.5
Epidemia / Outbreak
6.6

Epidemia

Film1995
Superman / Superman
7.2

Superman

Film1978
Snajper / American Sniper
7.3

Snajper

Film2014
Focus / Focus
6.6

Focus

Film2015
Obecność 2 / The Conjuring 2
7.3

Obecność 2

Film2016
Sekretarka / Secretary
6.9

Sekretarka

Film2002
Naga bomba / The Nude Bomb
5.1

Naga bomba

Film1980
Armie Marsa / Crimson Force
3.1

Armie Marsa

Film2005
pokaż więcej