Netflix wyłącza okres próbny 19 mar 2019

Aktualizacja informacji:
Mamy oficjalny komunikat z biura prasowego Netflix Polska, poniżej jego treść:

Testujemy dostępność i czas trwania bezpłatnej wersji próbnej, aby lepiej zrozumieć wartość platformy Netflix dla użytkowników. Testy te zazwyczaj różnią się pod względem czasu ich trwania i regionów, w których występują. Nie muszą też oznaczać wprowadzenia testowanych zmian na stałe”.


Zgodnie z informacjami przesyłanymi przez naszych użytkowników aktualnie została wyłączona możliwość skorzystania z darmowego, 30 dniowego okresu próbnego dla nowych użytkowników platformy. Podobną informację można przeczytać w oficjalnym serwisie na stronie https://help.netflix.com/pl/node/16282.

Na tę chwilę nie mamy potwierdzenia, czy jest to kolejny etap testów cennika, działania związane z handlem kontami próbnymi, czy też zmiana jest od nich niezależna.

 

Informacje o bezpłatnym okresie próbnym

W Twoim kraju nie oferujemy obecnie bezpłatnego okresu próbnego. Aby rozpocząć członkostwo, odwiedź witrynę Netflix.com, wybierz plan i preferowaną opcję płatności, wprowadź adres e-mail, wpisz hasło, a potem zacznij oglądać.

Zarejestrowani użytkownicy otrzymują natychmiastowy dostęp do całego katalogu filmów, seriali i programów serwisu Netflix. Informacje o planach, urządzeniach itd. znajdziesz w artykule Czym jest Netflix?

Możesz anulować konto w dowolnym momencie

Zobacz także

Nowe odcinki w HBO GO

Nowe odcinki w HBO GO

nowe odcinki #allamerican #batwoman

21 sty 2020