Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Ostatni miesiąc na obejrzenie prawie 40 tytułów w Canal+ | Lista usuwanych na koniec lipca!

Opublikowano

Upflix.pl
Grease / Grease

Grease

Film · 1978 · 7.3
Poza podejrzeniem / Beyond Suspicion

Poza podejrzeniem

Film · 2010 · 5.2
Tani cwani / Kajillionaire

Tani cwani

Film · 2020 · 6.4
Wszystkie kolory świata / Flavors

Wszystkie kolory świata

Serial · 2017 · -
Tylko do 03 lis 2026
Wyjazd integracyjny / Wyjazd integracyjny

Wyjazd integracyjny

Film · 2011 · 2.8

Zaplanowano usunięcie:

Data prezentowana w poniższej tabeli pochodzi z danych udostępnianych przez platformę i oznacza ona ostatni dzień obowiązywania licencji dla tytułu w momencie publikacji artykułu. Zazwyczaj po tym terminie tytuły zostają usunięte z oferty, jednak zdarzają się sytuacje, w któych platformy odnawiają licencje od razu, lub po pewnym czasie. Więcej informacji.
TytułTytułKoniec licencjiOcenaRok
Airport '77Airport '772021-07-315.71977
Alice i MartinAlice and Martin2021-07-316.31998
Być i trwać. Wyprawa do świata parkourÊtre et durer2021-07-312017
Chiny, milion artystów. Sztuka kontra systemChina, One Million Artists2021-07-312016
DreamlandDreamland2021-07-312019
Elizabeth Murray. Artystka poza kategoriąEverybody Knows Elizabeth Murray2021-07-315.72016
Godzina oczyszczeniaThe Cleansing Hour2021-07-316.02019
Gorący tematBombshell2021-07-316.82019
GuwernantkaThe Turning2021-07-313.92020
Hot DogHot Dog2021-07-314.22018
JudyJudy2021-07-316.82019
Kara za dobry uczynekNo Good Deed2021-07-315.42020
Lacenaire. Samobójstwo przy użyciu gilotynyLacenaire2021-07-316.31990
Laila na mościeLaila at the Bridge2021-07-317.42018
LeszyLeszy2021-07-312017
Martha i Niki: Życie to hip hopMartha & Niki2021-07-317.22015
Między piekłem a niebemWhat Dreams May Come2021-07-317.01998
Moja gwiazda: Teen SpiritTeen Spirit2021-07-316.12019
Najpiękniejszy zawód świataLe Plus beau métier du monde2021-07-315.71996
Ognisty podmuch 2Backdraft 22021-07-315.02019
Ognisty podmuchBackdraft2021-07-316.81991
OskarżonaThe Accused2021-07-316.02018
Polowanie na PrezydentaBig Game2021-07-315.42014
PotwórIl Mostro2021-07-317.51994
PunisherPunisher2021-07-315.71989
PływacySwim Team2021-07-317.52017
Rodzina do wynajęciaUne famille à louer2021-07-315.52015
Sam Spiegel podbija HollywoodSam Spiegel, à la conquête d'Hollywood2021-07-312018
Stand Up, Girl!C'est tout pour moi2021-07-316.32017
SybillaSibyl2021-07-315.82019
Szkoła stewardesView from the Top2021-07-315.42003
TechnoTechno2021-07-315.62017
Wbić flagęTo Plant a Flag2021-07-316.52018
Wojna imperiówDragon Blade2021-07-316.02015
Wolne pokojeWolne pokoje2021-07-312019
Zakochany geniuszTime Freak2021-07-315.82018
Zawód: KobieciarzJust a Gigolo2021-07-315.52019
Łamiąc obyczajeBreaking Habits2021-07-316.42018
Airport '77 / Airport '77

Airport '77

Film · 1977 · 5.8
Alice i Martin / Alice and Martin

Alice i Martin

Film · 1998 · 6.2
Dreamland / Dreamland

Dreamland

Film · 2019 · -
Godzina oczyszczenia / The Cleansing Hour

Godzina oczyszczenia

Film · 2019 · 6.0
Gorący temat / Bombshell

Gorący temat

Film · 2019 · 6.8
Guwernantka / The Turning

Guwernantka

Film · 2020 · 4.0
Hot Dog / Hot Dog

Hot Dog

Film · 2018 · 4.4
Judy / Judy

Judy

Film · 2019 · 6.8
Kara za dobry uczynek / No Good Deed

Kara za dobry uczynek

Film · 2020 · 5.2
Laila na moście / Laila at the Bridge

Laila na moście

Film · 2018 · 7.6
Leszy / Leszy

Leszy

Film · 2017 · -
Między piekłem a niebem / What Dreams May Come

Między piekłem a niebem

Film · 1998 · 7.0
Moja gwiazda: Teen Spirit / Teen Spirit

Moja gwiazda: Teen Spirit

Film · 2019 · 6.1
Ognisty podmuch 2 / Backdraft 2

Ognisty podmuch 2

Film · 2019 · 5.0
Ognisty podmuch / Backdraft

Ognisty podmuch

Film · 1991 · 6.8
Oskarżona / The Accused

Oskarżona

Film · 2018 · 6.0
Polowanie na Prezydenta / Big Game

Polowanie na Prezydenta

Film · 2014 · 5.4
Potwór / Il Mostro

Potwór

Film · 1994 · 7.3
Punisher / Punisher

Punisher

Film · 1989 · 5.7
Pływacy / Swim Team

Pływacy

Film · 2017 · 7.4
Rodzina do wynajęcia / Une famille à louer

Rodzina do wynajęcia

Film · 2015 · 5.5
Stand Up, Girl! / C'est tout pour moi

Stand Up, Girl!

Film · 2017 · 6.3
Sybilla / Sibyl

Sybilla

Film · 2019 · 6.0
Szkoła stewardes / View from the Top

Szkoła stewardes

Film · 2003 · 5.4
Techno / Techno

Techno

Film · 2017 · -
Wbić flagę / To Plant a Flag

Wbić flagę

Film · 2018 · 6.4
Wojna imperiów / Dragon Blade

Wojna imperiów

Film · 2015 · 5.9
Wolne pokoje / Wolne pokoje

Wolne pokoje

Film · 2019 · -
Zakochany geniusz / Time Freak

Zakochany geniusz

Film · 2018 · 5.8
Zawód: Kobieciarz / Just a Gigolo

Zawód: Kobieciarz

Film · 2019 · 5.6
Łamiąc obyczaje / Breaking Habits

Łamiąc obyczaje

Film · 2018 · 6.3

Komentarze (0)

Nie ma jeszcze komentarzy.

Zasady komentowania