Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Premiery i usuwane tytuły w Polsat Box Go – co nowego w abonamencie lub do wypożyczenia? 19 wrz 2023

Upflix.pl

Dodane tytuły:

TytułTytułOcenaRokCena
Bez TrzymankiJoy Ride6.5202320,00 zł
Bliscy [+ audio]Bliscy [+ audio]202010,00 zł
Co komu pisaneA Little White Lie5.9202320,00 zł
Ernest i Celestyna: Misja muzyka [+ audio]Ernest et Célestine: Le voyage en Charabie [+ audio]202210,00 zł
Kebab i Horoskop [+ audio]Kebab i Horoskop [+ audio]20145,00 zł
Król zabójcówKing of Killers202320,00 zł
Lato nad Wełtawą [+ audio]Ein Sommer an der Moldau [+ audio]2020
Lato w Andaluzji [+ audio]Ein Sommer in Andalusien [+ audio]2020
Lato w Antwerpii [+ audio]Ein Sommer in Antwerpen [+ audio]2021
Maszyna [+ audio]The Machine [+ audio]5.8202315,00 zł
Maxine [3 odcinki]Maxine [3 odcinki]6.72022
Małe królestwoLittle Kingdom201910,00 zł
Niezwyciężony legion [+ audio]The Legion [+ audio]3.42020
Niezwykła wędrówka Harolda FryThe Unlikely Pilgrimage of Harold Fry6.8202310,00 zł
Ostatni Mohikanin [+ audio]The Last of the Mohicans [+ audio]7.71992
Stół w Prowansji [+ audio]Ein Tisch in der Provence [+ audio]2020
Szansa na zwycięstwoPour l'honneur202310,00 zł
Zawsze będę widzieć wasze twarzeJe verrai toujours vos visages7.9202310,00 zł
Zostaniemy przyjaciółmi [+ audio]Wir bleiben Freunde [+ audio]2021
Złapać przemytnika [2 odcinki]To Catch a Smuggler [2 odcinki]2020
Łzy słońca [+ audio]Tears of the Sun [+ audio]6.62003
Ślepy ogień [+ audio]Blindfire [+ audio]5.02020

Zaplanowano usunięcie:

Data prezentowana w poniższej tabeli pochodzi z danych udostępnianych przez platformę i oznacza ona ostatni dzień obowiązywania licencji dla tytułu w momencie publikacji artykułu. Zazwyczaj po tym terminie tytuły zostają usunięte z oferty, jednak zdarzają się sytuacje, w któych platformy odnawiają licencje od razu, lub po pewnym czasie. Więcej informacji.
TytułTytułKoniec licencjiOcenaRok
21 mostów21 Bridges2023-09-306.62019
Bone TomahawkBone Tomahawk2023-09-307.02015
ColombianaColombiana2023-09-306.42011
John Wick 2John Wick: Chapter 22023-09-307.32017
John Wick 3John Wick: Chapter 3 – Parabellum2023-09-307.42019
John WickJohn Wick2023-09-307.32014
KoatiKoati2023-09-302021
LassieLassie2023-09-306.72005
MoonfallMoonfall2023-09-305.12022
NieobliczalnyUnhinged2023-09-306.02020
Prawnik z LincolnaThe Lincoln Lawyer2023-09-307.32011
Pszczółka Maja: Mały wielki skarbMaya the Bee 3: The Golden Orb2023-09-302021
Sekretny świat kotówCats and Peachtopia2023-09-304.92018
UrwisTrouble2023-09-305.82019
Colombiana / Colombiana
6.4

Colombiana

Film2011
Prawnik z Lincolna / The Lincoln Lawyer
7.3
Bone Tomahawk / Bone Tomahawk
7.0
John Wick / John Wick
7.3

John Wick

Film2014
John Wick 2 / John Wick: Chapter 2
7.3

John Wick 2

Film2017
John Wick 3 / John Wick: Chapter 3 – Parabellum
7.4

John Wick 3

Film2019
21 mostów / 21 Bridges
6.6

21 mostów

Film2019
Urwis / Trouble
5.8

Urwis

Film2019
Nieobliczalny / Unhinged
6.0
Lassie / Lassie
6.7

Lassie

Film2005
Moonfall / Moonfall
5.1

Moonfall

Film2022
Koati / Koati
5.7

Koati

Film2021