Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Premiery i usuwane tytuły w Polsat Box Go – co nowego w abonamencie lub do wypożyczenia?

Opublikowano

Upflix.pl

Dodane tytuły:

TytułTytułOcenaRokCena
Bez TrzymankiJoy Ride6.5202320,00 zł
Bliscy [+ audio]Bliscy [+ audio]202010,00 zł
Co komu pisaneA Little White Lie5.9202320,00 zł
Ernest i Celestyna: Misja muzyka [+ audio]Ernest et Célestine: Le voyage en Charabie [+ audio]202210,00 zł
Kebab i Horoskop [+ audio]Kebab i Horoskop [+ audio]20145,00 zł
Król zabójcówKing of Killers202320,00 zł
Lato nad Wełtawą [+ audio]Ein Sommer an der Moldau [+ audio]2020
Lato w Andaluzji [+ audio]Ein Sommer in Andalusien [+ audio]2020
Lato w Antwerpii [+ audio]Ein Sommer in Antwerpen [+ audio]2021
Maszyna [+ audio]The Machine [+ audio]5.8202315,00 zł
Maxine [3 odcinki]Maxine [3 odcinki]6.72022
Małe królestwoLittle Kingdom201910,00 zł
Niezwyciężony legion [+ audio]The Legion [+ audio]3.42020
Niezwykła wędrówka Harolda FryThe Unlikely Pilgrimage of Harold Fry6.8202310,00 zł
Ostatni Mohikanin [+ audio]The Last of the Mohicans [+ audio]7.71992
Stół w Prowansji [+ audio]Ein Tisch in der Provence [+ audio]2020
Szansa na zwycięstwoPour l'honneur202310,00 zł
Zawsze będę widzieć wasze twarzeJe verrai toujours vos visages7.9202310,00 zł
Zostaniemy przyjaciółmi [+ audio]Wir bleiben Freunde [+ audio]2021
Złapać przemytnika [2 odcinki]To Catch a Smuggler [2 odcinki]2020
Łzy słońca [+ audio]Tears of the Sun [+ audio]6.62003
Ślepy ogień [+ audio]Blindfire [+ audio]5.02020
Bez Trzymanki / Joy Ride

Bez Trzymanki

Film · 2023 · 6.4
Bliscy / Bliscy

Bliscy

Film · 2020 · -
Co komu pisane / A Little White Lie

Co komu pisane

Film · 2023 · 5.9
Kebab i Horoskop / Kebab i Horoskop

Kebab i Horoskop

Film · 2014 · 5.7
Król zabójców / King of Killers

Król zabójców

Film · 2023 · 4.6
Lato nad Wełtawą / Ein Sommer an der Moldau

Lato nad Wełtawą

Film · 2020 · 5.1
Lato w Andaluzji / Ein Sommer in Andalusien

Lato w Andaluzji

Film · 2020 · 4.7
Lato w Antwerpii / Ein Sommer in Antwerpen

Lato w Antwerpii

Film · 2021 · 4.8
Maszyna / The Machine

Maszyna

Film · 2023 · 5.7
Maxine / Maxine

Maxine

Serial · 2022 · 6.7
Małe królestwo / Little Kingdom

Małe królestwo

Film · 2019 · 5.1
Niezwyciężony legion / The Legion

Niezwyciężony legion

Film · 2020 · 3.5
Ostatni Mohikanin / The Last of the Mohicans

Ostatni Mohikanin

Film · 1992 · 7.6
Stół w Prowansji / Ein Tisch in der Provence

Stół w Prowansji

Serial · 2020 · -
Szansa na zwycięstwo / Pour l'honneur

Szansa na zwycięstwo

Film · 2023 · 5.5
Zostaniemy przyjaciółmi / Wir bleiben Freunde

Zostaniemy przyjaciółmi

Film · 2021 · -
Złapać przemytnika / To Catch a Smuggler

Złapać przemytnika

Serial · 2020 · 7.4
Łzy słońca / Tears of the Sun

Łzy słońca

Film · 2003 · 6.6
Ślepy ogień / Blindfire

Ślepy ogień

Film · 2020 · 5.0

Zaplanowano usunięcie:

Data prezentowana w poniższej tabeli pochodzi z danych udostępnianych przez platformę i oznacza ona ostatni dzień obowiązywania licencji dla tytułu w momencie publikacji artykułu. Zazwyczaj po tym terminie tytuły zostają usunięte z oferty, jednak zdarzają się sytuacje, w któych platformy odnawiają licencje od razu, lub po pewnym czasie. Więcej informacji.
TytułTytułKoniec licencjiOcenaRok
21 mostów21 Bridges2023-09-306.62019
Bone TomahawkBone Tomahawk2023-09-307.02015
ColombianaColombiana2023-09-306.42011
John Wick 2John Wick: Chapter 22023-09-307.32017
John Wick 3John Wick: Chapter 3 – Parabellum2023-09-307.42019
John WickJohn Wick2023-09-307.32014
KoatiKoati2023-09-302021
LassieLassie2023-09-306.72005
MoonfallMoonfall2023-09-305.12022
NieobliczalnyUnhinged2023-09-306.02020
Prawnik z LincolnaThe Lincoln Lawyer2023-09-307.32011
Pszczółka Maja: Mały wielki skarbMaya the Bee 3: The Golden Orb2023-09-302021
Sekretny świat kotówCats and Peachtopia2023-09-304.92018
UrwisTrouble2023-09-305.82019
21 mostów / 21 Bridges

21 mostów

Film · 2019 · 6.7
Bone Tomahawk / Bone Tomahawk

Bone Tomahawk

Film · 2015 · 7.0
Colombiana / Colombiana

Colombiana

Film · 2011 · 6.4
John Wick 2 / John Wick: Chapter 2

John Wick 2

Film · 2017 · 7.3
John Wick 3 / John Wick: Chapter 3 – Parabellum

John Wick 3

Film · 2019 · 7.4
John Wick / John Wick

John Wick

Film · 2014 · 7.4
Koati / Koati

Koati

Film · 2021 · 5.8
Lassie / Lassie

Lassie

Film · 2005 · 6.7
Moonfall / Moonfall

Moonfall

Film · 2022 · 5.2
Nieobliczalny / Unhinged

Nieobliczalny

Film · 2020 · 6.0
Prawnik z Lincolna / The Lincoln Lawyer

Prawnik z Lincolna

Film · 2011 · 7.3
Sekretny świat kotów / Cats and Peachtopia

Sekretny świat kotów

Film · 2018 · 4.8
Tylko do 31 paź 2026
Urwis / Trouble

Urwis

Film · 2019 · 5.8

Komentarze (0)

Nie ma jeszcze komentarzy.

Zasady komentowania