Netflix opublikował pierwsze zdjęcia promujące film Ryana Murphy, The Prom z Meryl Streep i Nicole Kidman, produkcję świąteczna Dolly Parton: Cudownych świąt, a także plakat z drugiego sezonu Beastars. Zapraszamy do oglądania!
Netflix zaprezentował pierwsze zdjęcia promujące najnowszy film Ryana Murphy'ego, The Prom. W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się m.in. Meryl Streep, James Corden, Nicole Kidman, Keegan-Michael Key, Andrew Rannells, Ariana DeBose, Kerry Washington oraz Jo Ellen Pellman. Premiera produkcji już 11 grudnia.
The Prom jest adaptacją broadwayowskiego musicalu i opowiada o czterech gwiazdach Broadwayu, które postanawiają ożywić swoją karierę.
Netflix opublikował pierwszy plakat promujący nadchodzący sezon anime Beastars, którego premierę zaplanowano na 2021 rok. Pierwsza seria złożona z 12 odcinków dostępna jest w polskiej wersji platformy od 13 marca 2020.
Opis: W świecie, w którym różne zwierzęta muszą żyć obok siebie, w łagodnym wilku budzą się pragnienia drapieżcy, a w jego szkole dochodzi do morderstwa.
Po pierwszym plakacie, który opublikowaliśmy kilka dni temu, przyszła pora na zdjęcia promujące nadchodzącą świąteczną produkcję Netflixa: Dolly Parton: Cudownych świąt. Premierę filmu zaplanowano na 22 listopada. Reżyserią zajęła się Debbie Allen, a w obsadzie pojawili się m.in. Christine Baranski, Dolly Parton, Treat Williams, Jenifer Lewis oraz Josh Segarra.
Opis: Zamożna i wredna kobieta, Regina Fuller, powraca do rodzinnego miasteczka po śmierci swojego ojca, aby eksmitować wszystkich i sprzedać ziemię pod budowę centrum handlowego — tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Jednak po wysłuchaniu historii mieszkańców, spotkaniu ze starą miłością i przyjęciu pomocy od prawdziwego anioła Regina zaczyna zmieniać swoje nastawienie. Jest to opowieść o rodzinie, miłości i o tym, jak świąteczny duch małego miasteczka może rozgrzać nawet najzimniejsze serca
źródło: Twitter - The Prom, Beastars, Dolly Parton