The Umbrella Academy: sezon 2 | Plakaty promocyjne 19 lut 2020

Mateusz

Amerykański Netflix opublikował w swoich mediach społecznościowych pierwsze materiały promujące drugi sezon serialu The Umbrella Academy. Jest to seria 6 plakatów, które możecie zobaczyć poniżej.

The Umbrella Academy to serial oparty na popularnej serii komiksów o tym samym tytule od wydawnictwa Dark Horse Comics, który z miejsca zyskał ogromną popularność i rzesze fanów na całym świecie. Tylko w ciągu pierwszego miesiąca od debiutu produkcja została obejrzana w 45 mln gospodarstw domowych.

W nowych odcinkach do swoich ról powrócą Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H Min oraz Ellen Page. Drugi sezon, podobnie jak poprzedni, będzie liczył 10 odcinków. Data premiery kontynuacji nie została jeszcze ogłoszona, ale biorąc pod uwagę fakt, że pierwsza seria zadebiutowała w lutym 2019 roku oraz że Netflix startuje z kampanią promocyjną, możemy przypuszczać, że nowe odcinki zadebiutują w nadchodzących tygodniach.

źródło plakatów: Facebook / Twitter

Zobacz także

Więcej niż myślisz | Zwiastun i plakat nowego filmu Netflixa

Więcej niż myślisz | Zwiastun i plakat nowego filmu Netflixa

Netflix Polska opublikował dzisiaj pierwszy zwiastun komedii młodzieżowej Więcej niż myślisz, której debiut zaplanowano na początek maja. #WiecejNizMyslisz #TheHalfOfIt #upflixtrailers

09 kwi 2020
After Life | Zwiastun drugiego sezonu

After Life | Zwiastun drugiego sezonu

Netflix opublikował pierwszą zapowiedź drugiego sezonu serialu After Life, w którym w głównej roli ponownie pojawi się Ricky Gervais. Premiera już wkrótce. #AfterLife #RickyGervais #upflixtrailers

09 kwi 2020