Zwiastuny i materiały dodatkowe promujące produkcje Netflixa 14 sie 2020

Mateusz

Zobaczcie teaser hiszpańskiego serialu animowanego Kroniki Idhunu, materiał zakulisowy z niemieckiego serialu Biohakerzy, zwiastun finałowych odcinków Trinkets, nowego indyjskiego komediodramatu Masaba Masaba, a także zapowiedź niemieckiego serialu komediowego Słowa pożegnania.


Biohakerzy - materiał dodatkowy z niemieckiego serialu

Amerykański Netflix zaprezentował pierwszy materiał dodatkowy promujący nadchodzący nowy niemiecki serial Biohakerzy, którego premierę zaplanowano na 20 sierpnia. Wideo z angielskimi napisami zobaczycie poniżej. Polska wersja klipu nie jest dostępna.

Opis serialu: Studentka zaczyna studiować medycynę na świetnym niemieckim uniwersytecie. Chce ujawnić spisek i ustalić, co łączy jej rodzinną tragedię z genialną profesor biologii.

Biohakerzy to porywający thriller naukowy o biotechnologiach. Postanowiliśmy zamienić serię w eksperyment biotechnologiczny: pierwszy oryginalny serial Netflix przechowywany w DNA. Mareriał zakulisowy wyjaśnia, w jaki sposób pierwszy odcinek Biohakerów został osadzony w syntetycznym DNA.

Biohackers | First Original Series stored in DNA | Netflix


Teaser serialu animowanego Kroniki Idhunu

Netflix opublikował pierwszy teaser swojego pierwszego hiszpańskiego oryginalnego serialu animowanego, zatytułowanego Kroniki Idhunu. Pierwszy sezon serialu zadebiutuje na platformie już 10 września i będzie miał pięć 25-minutowych odcinków. Sezon ten będzie adaptacją Buntowników - pierwszego tomu bestsellerowej serii Kroniki Idhunu, której autorką jest Laura Gallego. Zwiastun w oryginalnej wersji językowej dostępony jest poniżej, polską wersję zapowiedzi możecie zobaczyć bezpośrednio na Netflix.

Nekromanta przejmuje władzę nad magiczną krainą Idhun. Dwoje nastolatków pomaga w walce z zabójcą przysłanym na Ziemię w celu likwidacji wszystkich uchodźców z Idhun.

Memorias de Idhún | FECHA de ESTRENO | Netflix España


Zwiastun finałowego sezonu Trinkets

Kilka dni temu publikowaliśmy pierwsze zdjęcia z drugiego sezonu serialu młodzieżowego Trinkets, dzisiaj przyszła pora na zapowiedź finałowych odcinków. W obsadzie znajdują się Brianna Hildebrand, Kiana Madeira oraz Quintessa Swindell. Premiera nowych odcinków już 25 sierpnia. Zapowiedź z polskim tłumaczeniem dostępna jest bezpośrednio na Netflix.

Pogrążona w żałobie nastolatka nawiązuje nieoczekiwaną więź z dwoma koleżankami z nowego liceum, które poznaje na spotkaniu grupy Anonimowych Złodziei Sklepowych.

Trinkets Season 2 | Official Trailer | Netflix


Zwiastun serialu Masaba Masaba

1248644_MasabaMasaba_Square_Main_RGB_PRE

Na swojej stronie prasowej Netflix opublikował pierwszy plakat oraz zwiastun indyjskiego komediodramatu Masaba Masaba, którego premierę zaplanowano na 28 sierpnia. W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Masaba Gupta, Neena Gupta oraz Neil Bhoopalam. Zapowiedź w oryginalnej wersji językowej dostępna jest poniżej. Jeśli interesuje Was polska wersja, to odsyłamy Was bezpośrednio na Netflix.

Neena i Masaba Gupta — mama i córka — grają same siebie w tym zabawnym serialu, w którym oglądamy fragmenty ich życia w świecie mody i filmu.

Masaba Masaba | Official Trailer | Masaba Gupta, Neena Gupta | Netflix India


Zwiastun niemieckiego serialu Słowa pożegnania

Niemiecki oddział Netflixa zaprezentował zapowiedź nowego niemieckiego serialu komediowego zatytułowanego Słowa pożegnania. Pierwszy sezon będzie złożony z 6 odcinków, a w rolach głównych pojawili sie Anke Engelke oraz Thorsten Merten. W obsadzie znaleźli się również Johannes Zeiler, Nina Gummich, Aaron Hilmer, Claudia Geisler-Bading, Gudrun Ritter oraz Juri Winkler. Showrunneerem produkcji są Aron Lehmann oraz Carlos V. Irmscher. Na chwilę obecną dostępna jest jedynie zapowiedź w niemieckiej wersji językowej.

Premiera już 17 września.

Śmierć to smutna rzecz, ale czy pogrzeby też tak mają wyglądać? Nagła śmierć męża po 25 latach małżeństwa sprawia, że świat się rozpada dla Karli Fazius. Jednak niespodziewanie i ku zdziwieniu rodziny odnajduje energię w nowym zawodzie: zostaje mówcą pogrzebowym.

Das letzte Wort | Ankündigung | Netflix


źródło: strona prasowa Netflixa

Biohakerzy / Biohackers
6.7

Biohakerzy

Serial2020
Kroniki Idhunu / The Idhun Chronicles
5.8

Kroniki Idhunu

Serial2020
Trinkets / Trinkets
7.1

Trinkets

Serial2019

Zobacz także

pokaż więcej